• Szkolne Pakiety Multimedialne OSE

• Współpraca Szkoły Podstawowej w Warszewicach z operatorem Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej Państwowym Instytutem Badawczym NASK układa się doskonale. Nasza szkoła znalazła się wśród placówek, które otrzymały tablety wraz z usługą dostępu do Internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”. Pakiety te stanowią formę wsparcia dla szkół realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, udzielonej w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. „Szkolny Pakiet Multimedialny OSE” składa się z zestawów, których elementami są: tablet wraz z usługą mobilnego dostępu do Internetu (usługa LTE), klawiatura bezprzewodowa (Bluetooth) z etui oraz rysik. 18 bm. otrzymaliśmy 25 takich zestawów z tabletami Huawei MediaPad 5. Dostarczony sprzęt będzie stanowić zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli wymierną pomoc, która przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, a w razie takiej konieczności również do realizacji zdalnego nauczania. Wartość dostarczonego „Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE” wynosi 24 261,75 zł brutto (19 725,00 zł netto)

Dariusz Meller

• Konkurs SKO

• Drodzy Uczniowie !

Zapraszam wszystkich do wykonania kartki świątecznej z motywem SKO. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną. Jest to konkurs indywidualny. Prace możecie dostarczać do szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 13.00, do 30 listopada 2020 r.

H. Cichocka

Opiekun SKO

• INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Od poniedziałku 9 listopada br. również uczniowie klas I – III przechodzą na naukę zdalną. Zajęcia odbywać się będą według dotychczasowego tygodniowego planu lekcji za pośrednictwem pakietu Office365 (TEAMS) oraz dziennika elektronicznego. Oddział przedszkolny nadal pracuje w trybie stacjonarnym. Dla dzieci z tego oddziału będą wydawane obiady. Zmianie ulega jedynie kwestia dowozów. Rano będzie funkcjonował tylko drugi dowóz (godz. 7.40) oraz tylko pierwszy odwóz (godz. 12.30).

Dariusz Meller