Menu

 • Zajęcia z robotyki

  Odbyły się pierwsze zajęcia z robotyki. Zapraszamy do galerii.

 • 14.10.2017

  13 października obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego pani Dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły. Po części oficjalnej odbył się program artystyczny, przygotowany przez klasę piątą. Zdjęcia z uroczystości znajdują się w albumie fotograficznym.

 • Drodzy Rodzice!

  Zgodnie z otrzymaną deklaracją o zainteresowaniu udziałem Państwa dzieci w zajęciach pozalekcyjnych informujemy, że została nawiązana współpraca z firmą prowadząca interaktywne warsztaty robotyki dla dzieci i młodzieży oraz z Ośrodkiem Jeździeckim Evido z Łubianki, a także Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmży, gdzie odbywać się będzie nauka pływania dla uczniów klas I-III.

  Informacje dotyczące kosztów w/w zajęć pozalekcyjnych zostały przekazane uczniom.
  Ostateczny termin zapisów dzieci na w/w zajęcia mija w najbliższy poniedziałek!

  Dodatkowe informacje udzielane sa w sekretariacie szkoły.

 • Dzień Edukacji Narodowej 2017

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  wszystkim Pracownikom Oświaty składamy serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

  Poniżej znajduje się list Rzecznika Praw Dziecka z okazji ochodów Dnia Edukacji Narodowej:
  list_z_okazji_dnia_edukacji_narodowej.pdf

 • Program dla szkół

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że od roku szkolnego 2017/2018 został uruchomiony nowy „Program dla szkół” w miejsce dotychczas realizowanych programów „Owoce
  i warzywa w szkole” oraz „Mleko w szkole”. W programie mogą uczestniczyć dzieci uczęszczające do klas I-V szkół podstawowych.

  W ramach programu dzieci mogą bezpłatnie otrzymywać owoce i warzywa oraz mleko i produkty mleczne oraz brać udział w działaniach edukacyjnych przeprowadzanych przez szkoły podstawowe mających poprawić wiedzę uczniów na temat zdrowych nawyków żywieniowych, pochodzenia żywności i rolnictwa oraz przeciwdziałania marnotrawieniu żywności.

  Produkty owocowo-warzywne objęte programem to:

  • owoce: jabłka, gruszki, śliwki, truskawki
  • warzywa: marchew, rzodkiewka, papryka słodka, kalarepa, pomidorki
  • soki: owocowe, warzywne, mieszane

   

  Produkty mleczne objęte programem to:

  •   mleko białe
  •   jogurt naturalny
  •   kefir naturalny
  •   serek twarogowy

   

  Jednocześnie informujemy, że szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w „Programie dla szkół” można uzyskać na stronie internetowej http://www.kowr.gov.pl/.

 • Konkurs SUPERAKTYWNY UCZEN NASZEJ SZKOŁY

  Oto wyniki 🤔po pierwszym miesiącu konkursowych zmagań w programie "SUPERAKTYWNY UCZEŃ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WARSZEWICACH"
  Najwięcej punktów 😍 /dotychczas/ zdobyli:
  kl. 4: Artur B. - 19 punktów,
  Piotr R. - 11 punktów,
  kl. 5: Igor W. - 12 punktów,
  Weronika P. - 12 punktów,
  kl. 6: Olimpia K. - 7 punktów,
  Zuzia M. - 7 punktów,
  Olga R. - 7 punktów,
  Kasia B. - 5 punktów,
  kl. 7: Miłosz P. - 24 punkty,
  Szymon O. - 5 punktów.
  GRATULUJEMY! Życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

 • Gminny turniej piłki nożnej

  Dnia 02.10.2017 na boisku w Warszewicach odbył się gminny turniej piłki nożnej. I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Łubiance, II miejsce Szkoła Podstawowa w Pigży. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce.

  Reprezentowali nas: Kacper Zegan, Kacper Śliwka, Bogdan Muszytowski, Dawid Szczepański, Adrian Wyrzykowski, Patryk Matłosz, Dominik Affelt, Igor Wernerowski oraz Artur Brzoska.

 • 02.10.2017

  28 września w Złejwsi Małej odbyły się powiatowe biegi przełajowe. Reprezentanci naszej szkoły spisali się bardzo dobrze i zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Amelia Wiśniewska uplasowała się na 4, a Wiktoria Soszka na 7 miejscu wśród dzieci z rocznika 2007 i młodszych. Katarzyna Barczyńska zajęła 7 miejsce wśród zawodników z rocznika 2005 - 2006. Honoru chłopców bronił Piotr Rełowicz, który zajął miejsce w drugiej dziesiątce wśród uczniów z rocznika 2007.

  Amelia Wiśniewska zajęła miejsce promowane i będzie reprezentowała naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Bydgoszczy. 

  Gratulujemy!

 • Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty!

  NIE MA ŚMIECI _ SĄ SUROWCE! Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna edycja akcji sprzątania świata. 
  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chełmży, która zorganizowała ekologiczny konkurs plastyczny, ogłosiła listę zwycięzców. Każdy uczestnik konkursu wykonał pracę  w dowolnej formie i technice plastycznej z wykorzystaniem surowców wtórnych.
  Miło nam poinformować, że 3 uczniów naszej szkoły znalazło się w ścisłej plastycznej czołówce!
  Nagrody w konkursie otrzymali: Artur Brzoska z klasy 4, Milena Bartoszak z klasy 5 i Miłosz Podgórski z klasy 7.
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 • 28.09.2017

  26 września na boisku w Pigży odbyły się gminne biegi przełajowe, w ktorych naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów. Wśrod dzieci z rocznika 2007 i młodszych w kategorii dziewcząt zwyciężyła Amelia Wiśniewska, a drugie miejsce zajęła Wiktoria Soszka. W tej samej grupie wiekowej w kategorii chłopców trzecie miejsce zajął Piotr Rełowicz. W kategorii wiekowej 2005-2006 drugie miejsce zajęła Katarzyna Barczyńska.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!:) 

 • 22.09.2017

  Dziś w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego, w których udział wzięli czniowie klas III-VII, nauczyciele i pracownicy szkoły. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała czteroosobowa komisja wyborcza w składzie: Piotr Siołkowski (kl. IV), Julian Barański (kl. V), Zuzanna Junger (kl. VI), Zuzanna Machomet (kl. VI) oraz opiekun samorządu - p. K.A. Kępska. W wyniku tajnego głosowania  przewodniczącym Samorządu został Igor Głatkowski (kl. V). Na zastępcę przewodniczącego wybrany został Jakub Walter (kl. V).  Olimpia Kardach (kl. VI) i Olga Romanowska (kl. VI) będą kierowały sekcjami organizacyjno-porządkową oraz kulturalno-artystyczną. 

  Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 • Ubezpieczenie

  Przypominamy o składce na ubezpieczenie, która wynosi 26 zł. Szczegóły dotyczęce ubezpieczenia, znajdują się w zakładce dla rodziców. Wpłat można dokonywac u wychowawców i w sekretariacie szkoły do 29 września.

 • 20.09.2017

  Dziś naszą szkołę odwiedził policjant - pan Michał Biegański. Podczas spotkania przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Uczniowie I klasy otrzymali opaski odblaskowe. Pan policjant uczulił także młodzież na niebezpieczeństwa, jakie czyhają na nią w Internecie i zasygnalizował, jak należy sobie z nimi radzić. W albumie fotograficznym znajduje się fotorelacja z tego wydarzenia.

 • Konkurs plastyczny „NAJLEPSZA SZKOŁA TO MOJA SZKOŁA”

  Szkoła Podstawowa w Brąchnowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym w ramach obchodów 200-lecia Szkoły w Brąchnowie. Konkurs pod hasłem NAJLEPSZA SZKOŁA TO MOJA SZKOŁA ma na celu rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczestników  konkursu oraz prezentację i popularyzację plastycznej twórczości dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Konkurs  ma charakter otwarty i adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu gminy Łubianka. Konkurs będzie przebiegał w czterech kategoriach: uczestnicy w wieku 5 - 9 lat, uczestnicy w wieku 10 - 12 lat, uczestnicy w wieku 13- 15 lat,  młodzież od 16 lat i dorośli. Uczestnicy wykonują pracę plastyczną zgodnie z hasłem „NAJLEPSZA SZKOŁA TO MOJA SZKOŁA” w formacie A4 albo A3. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, plastelina, modelina, wycinanki itp.), malarstwo, grafika, rysunek, grafika komputerowa.

  Prace należy dostarczyć dp p. H. Wojnowskiej albo K. Kępskiej do 4 października 2017r.

  Zapraszamy do udziału!                

 • Konkurs ekologiczny z nagrodami

  Przed nami kolejna edycja akcji sprzątania świata, która odbywa się pod hasłem: „Nie ma śmieci - są surowce”. Jej organizatorem jest fundacja Nasza Ziemia.

  W imieniu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chełmży zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.
  Każdy uczestnik wykonuje pracę  w dowolnej formie i technice plastycznej z wykorzystaniem surowców wtórnych /dostarczyć do p. H. Wojnowskiej albo K. Kępskiej do 21 września 2017r./
  Prace oceniane będą przez komisję konkursową w 4 kategoriach wiekowych: klasy 0, klasy 1-3, klasy 4-6, klasa 7 i klasy gimnazjalne.
  Zaraszamy do udziału w konkursie!
 • Zebranie z rodzicami

  Dnia 12.09.2017r. (wtorek) odbędzie się zebranie z rodzicami. O godzinie 16:00 w sali gimnastycznej spotkanie z Dyrektorem Szkoły, a o godzinie 16:30 rodzice spotykają się z wychowawcami w klasach. Zapraszamy!

 • Obiady

  OBIADY

  Obiady w roku szkolnym 2017/2018 będą wydawane od 11 września. Zapisy i wpłaty na obiady w sekretariacie bądź u wychowawców do czwartku 7 września.

  Opłata 37,50 zł

   

   

 • Rozkład jazdy autobusów

  W poniższych linkach można znaleźć rozkład jazdy autobusów na rok szkolny 2017/2018.

  Rozklad_jazdy_trasa_1.xls

  Rozklad_jazdy_trasa_8.xls

  Rozklad_jazdy_trasa_9.xls

 • Wyprawka

  Rodzice dzieci, które w roku szkolnym 2017/2018 rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym i w klasie 1, mogą znaleźć listę z wyprawką w poniższych linkach.

  Klasa O

  Wyprawka_zerowka(1).docx

  Klasa 1

  Wyprawka_1_klasa.docx

  Pozostali uczniowie o ewentualnych potrzebnych przyborach szkolnych zostaną poinformowani na początku roku szkolnego.

 • Nowy rok szkolny

   Pozostał jeszcze tydzień wakacji....ale już dziś informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września br. Rozpoczynamy Mszą Świętą w kościele w Warszewicach o godz.8:00, a następnie uroczyście rozpoczniemy rok w szkole. Obowiązuje strój galowy. A tymczasem życzymy spokojnego wypoczynku na pozostałe dni :-) :-) :-)

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w Warszewicach
  ul. Zawiszy Czarnego 2, 87-152 Łubianka
 • 056 / 675 93 01

Galeria zdjęć