• ZUZIA WŚRÓD LAUREATÓW!

• 27 kwietnia 2023 r. w Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku odbyła się uroczysta gala podsumowująca XI Edycję Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach  - „Mikołaj Kopernik i jego czasy”. Swoich sił w zmaganiach próbowało 737 uczniów z 69 szkół. Wśród laureatów, czyli w gronie dwudziestu czterech uczniów z całego województwa, którzy uzyskali najwyższy wynik, znalazła się nasza ZUZANNA BARTKOWIAK z klasy VIII. DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!!! Nagrody – laptopy - ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a przekazał je Wicemarszałek Zbigniew Sosnowski. Laureaci otrzymali również zaświadczenia kuratora, które wręczył Kurator Oświaty Marek Gralik.