• Witaj, wiosno!

• 21 marca przywitaliśmy w naszej szkole wiosnę. Obchody tego radosnego dnia rozpoczęliśmy od barwnego i nieco hałaśliwego przemarszu ulicami Warszewic. Nie mogło zabraknąć wesołych okrzyków na cześć wiosny i kolorowych transparentów. Uczniowie klas 0-III wykonali prace plastyczne, starsi uczestniczyli w grach i zabawach sportowych na świeżym powietrzu. Przewodniczący klas zasadzili rośliny, które ozdobiły klasy. Wszyscy zjedli smaczne kiełbaski i obejrzeli film. Wiosno, cieszymy się, że jesteś już nami!

• Zuzia wśród najlepszych!

• 22 marca w Urzędzie Marszałkowskim odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach – Mikołaj Kopernik i jego czasy. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 737 uczniów z 69 szkół. Spośród 171 uczniów etapu drugiego – rejonowego, do finału (etap wojewódzki) zakwalifikowano 45 uczestników. W tym gronie znalazła się ZUZANNA BARTKOWIAK z klasy VIII. W oczekiwaniu na wyniki, gratulujemy Zuzi wytrwałości i zdobytej wiedzy!

„Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach” jest bardzo trudnym wyzwaniem. Na każdym etapie uczestnicy przygotowują się w oparciu o bogatą literaturę. Ze względu na interdyscyplinarny charakter konkursu, testy zawierają również pytania z języka polskiego, geografii i religii. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się troje naszych uczniów: Antonina Chojnacka, Zuzanna Bartkowiak i Szymon Narloch. Wszyscy są laureatami ubiegłorocznej edycji poświęconej Elżbiecie Zawackiej.

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• Informujemy, że wszystkie dzieci zgłoszone jako kandydaci do miejsc w oddziale przedszkolnym z rocznika 2017 i 2018  oraz klasy I z rocznika 2016 na rok szkolny 2023/2024 zostały przez komisję rekrutacyjną

przyjęte do w/w grup.

Do dopełnienia formalności prosimy o potwierdzenie przez rodzica dziecka zakwalifikowanego - woli przyjęcia wyrażonej we wniosku, w formie pisemnego oświadczenia.

Potwierdzenie_woli_oddzial_przedszkolny_2023.2024(1).docx

Potwierdzenie_woli_klasa_pierwsza_2023.2024.docx

Dokument ten należy złożyć w sekretariacie lub drogą elektroniczną (w formie skanu na adres spwarszewice@lubianka.pl) do dnia 10 marca.

Dziękujemy za zgłoszenia podczas rekrutacji i już we wrześniu powitamy nowych uczniów wśród nas!

Dariusz Meller