• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

W związku z powrotem z dniem 1 września 2020 r. do kształcenia stacjonarnego, załączam wytyczne MEN, MZ i GIS dla szkół i placówek oświatowych. Na ich podstawie zostaną opracowane szczegółowe procedury wewnętrzne naszej szkoły w okresie występowania pandemii COVID – 19, które niebawem podam do wiadomości. Tymczasem proszę zapoznać się z załączonymi wytycznymi.

wytyczne_dla_szkol_i_placowek_____wrzesien_2020.pdf​​​​​​​

Ponadto w związku z pandemią, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się bez tradycyjnego wspólnego spotkania inauguracyjnego. Uczniowie od razu udadzą się na spotkanie z wychowawcami klas.

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020 r. o godz. 8.00. Dowóz uczniów według zeszłorocznego rozkładu jazdy. Odwóz przewidziany jest na godz. 9.00.

Zapraszam również serdecznie na mszę św. w niedzielę 30 września 2020 r. o godz. 9.15 w kościele w Warszewicach, która zostanie odprawiona w intencji całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Warszewicach.

Dyrektor szkoły – Dariusz Meller

• Szkolna wyprawka

• Spis materiałów dla klas 0-3

• zeszyt w linie,
            • zeszyt w kratkę,
            • duży zeszyt A4 – linia lub kratka (klasa I)
            • ryza białego papieru,
            • bloki techniczne - biały i kolorowy,
            • krepa 3 dowolne kolory,
            • bibuła
            • wycinanki
            • plastelina,
            • farby plakatowe,
            • farby akwarelowe (wodne),
            • pędzelek
            • kredki ołówkowe,
            • pastele tłuste (olejne) i suche,
            • obuwie na zmianę (z gumową podeszwą),
            • strój gimnastyczny – spodenki i koszulka,
            • pudełko chusteczek higienicznych,
            • wilgotne chusteczki,
            • mały żel do dezynfekcji rąk (do własnego użytku),
            • pisaki lub mazaki
            • piórnik - długopis, ołówek, ostrzynka, klej w sztyfcie, linijka, gumka.

Prosimy o podpisanie przyborów.

• Spis podręczników do religii w poszczególnych klasach

• Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy spis podręczników do religii, z których uczniowie będą korzystali w nadchodzącym roku szkolnym:

kl. 0

Tytuł podręcznika: „Kocham Pana Jezusa” Komplet część 1 i 2

kl. 1

Tytuł podręcznika: „Pan Bóg jest naszym Ojcem” Komplet część 1 i 2

kl. 2

Tytuł podręcznika: „Kochamy Pana Jezusa” wydawnictwo św. Wojciech, podręcznik i karty pracy.

kl. 3

Tytuł podręcznika: „Przyjmujemy Pana Jezusa” wydawnictwo św. Wojciech, podręcznik i karty pracy.

kl. IV

Tytuł podręcznika: „Jestem chrześcijaninem”  wydawnictwo św. Wojciech, podręcznik i karty pracy.

kl. V

Tytuł podręcznika: „Bóg szuka człowieka” KOMPLET część 1 i 2

kl. VI

Tytuł Podręcznika: „Wierzę w Kościół” wydawnictwo św. Wojciech, podręcznik i karty pracy.

kl. VII

Tytuł Podręcznika: „Spotkanie ze Słowem” wydawnictwo św. Wojciech, podręcznik i karty pracy.

kl. VIII

Tytuł Podręcznika: „Aby nie ustać w drodze” wydawnictwo św. Wojciech, podręcznik i karty pracy.