• O mnie

• Jestem nauczycielką języka angielskiego. Ukończyłam trzyletnie Studia na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego, Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej o specjalności: filologia angielska. Ukończyłam również dwuletnie Studia Uzupełniające Magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności filologia angielska.

Moje doświadczenie zawodowe to roczna praca w prywatnej szkole British School w Toruniu oraz roczna praca w Zespole Szkół w Łubiance jako nauczyciel języka angielskiego.

Poza pracą w szkole dużo radości daje mi jazda konna oraz wypoczynek na łonie natury.

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony w późniejszym terminie

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!