• KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

• Ze względu na niezależną od nas sytuację związaną z przeciążeniem e-dziennika, który nie zawsze w ostatnich dniach działał poprawnie, proszę o zapoznanie się z rekomendowanymi przez MEN stronami internetowymi mającymi pomóc uczniom dobrze spożytkować ten trudny dla wszystkich czas.

1. Epodreczniki.pl

2. Portal wiedzy dla nauczycieli

3. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych

4. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”

5. Portal lektury.gov.pl

6. Strona Centrum Nauki Kopernik

7. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej i Serwis IPN Przystanek historia

8. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning

9. Serwis Ninateka

10. Serwis Muzykoteka Szkolna

11. Biblioteka Cyfrowa Polona

12. Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji

13. Serwis Telewizji Polskiej

14. Serwis Polskie Radio Dzieciom

Kujawsko - pomorska platforma edukacyjna

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów uruchamia Kujawsko-Pomorską e-Szkołę.

Start: poniedziałek o godz. 9.00Dla kogo?: uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.O której?: 12.00 - 14.30 lekcje online – wykłady, pokazy, warsztaty – z przerwami na pytania i dyskusję dla klas maturalnych.Bezpośredni link do kanału, na którym będą prowadzone zajęcia: https://www.youtube.com/channel/UCXkeiZ2i3F_LeVnvjj4a07Q

Zajęcia dla klas ósmych ruszają we wtorek, tj. 17 marca 2020 r.

Więcej szczegółów na stronach:www.kujawsko-pomorskie.pl oraz www.edupolis.pl

• ZAPISY DZIECI DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WARSZEWICACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

• Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Od 16 do 23 marca 2020r.w Szkole Podstawowej im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w Warszewicach trwać będą zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021;

Przypominamy, że do obwodu Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w Warszewicach należą sołectwa: Warszewice i Wymysłowo.

Do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w Warszewicach będą przyjmowane dzieci 6-letnie z rocznika 2014 oraz 5-letnie z rocznika 2015.

Do klasy pierwszej będą przyjmowane:

• dzieci 7-letnie z rocznika 2013
            • dzieci 6-letnie z rocznika 2014 na wniosek rodziców, o ile odbyły roczne przygotowanie przedszkolne w roku szkolnym 2019/2020 .

W związku z epidemią koronawirusa zgłoszenie zapisu dziecka dokonujemy telefonicznie (tel. do sekretariatu: 56 6759301)  w godz. 9.00 – 12.00  lub po pobraniu dokumentacji ze strony internetowej szkoły pocztą tradycyjną (adres: Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w Warszewicach, ul. Zawiszy Czarnego 2, 87-152 Łubianka) lub elektroniczną (spwarszewice@wp.pl) w terminie rekrutacji.

Brakujące dokumenty w formie papierowej przyjmowane będą w sekretariacie szkoły po zakończeniu zawieszenia zajęć w szkole.

W sytuacji, gdyby powyższe formy zgłoszenia były niemożliwe można to zrobić osobiście w sekretariacie szkoły, który w terminie rekrutacji czynny będzie w godzinach 9.00 – 12.00.

• Komunikat

• Informuję, że Szkolny Gabinet Stomatologiczny w Szkole Podstawowej w Łubiance jest nieczynny do odwołania.

Dyrektor Szkoły – Dariusz Meller

• Ważny komunikat!

• Szanowni Państwo

Zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych od 12 do 25 marca br. ma na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W związku z tym apeluję, by uczniowie w tym czasie pozostawali w domach, unikali skupisk ludzkich, mieli jak najmniejszy kontakt z innymi osobami. W tym trudnym dla wszystkich okresie proszę o wykazanie się maksymalną odpowiedzialnością.

Dyrektor szkoły – Dariusz Meller

• Ważne informacje!

• W związku z pojawiającymi się doniesieniami związanymi z ryzykiem zarażenia koronawirusem prosimy o rozważne podejście do aktualnej sytuacji. Jako szkoła podjęliśmy intensywne działania edukacyjne w zakresie profilaktyki zakażeń, a szczególnie adekwatne do wieku pogadanki z uczniami na temat prawidłowego mycia rąk i zasad związanych z bezpieczeństwem i higieną osobistą. W miejscach, gdzie znajdują się zlewy i krany zamieściliśmy szczegółowe instrukcje mycia rąk. Zwracamy się do Państwa z prośbą o współpracę w tym zakresie, a zwłaszcza przypominanie dzieciom o nawyku mycia rąk przede wszystkim po  skorzystaniu z toalety oraz przed jedzeniem. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Informacje_dot._wirusa_SARS-CoV-2.pdf

PLAKAT.pdf​​​​​​​