• Szkolne Jasełka

• W piątek 20 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Zawiszy Czarnego z Garbowa w Warszewicach najpierw odbyły się wigilijne spotkania klasowe, w których przygotowaniu oprócz samych uczniów i nauczycieli brali udział również rodzice, za co serdecznie im dziękujemy. Spotkania upłynęły w miłej, serdecznej i prawdziwie świątecznej już atmosferze. Po spotkaniach klasowych cała społeczność szkolna zebrała się na jasełkach, które przygotowała klasa V pod kierunkiem ks. Grzegorza Pszenicznego i pani Katarzyny Bakare. Z pięknym przedstawieniem wystąpiły także dzieci z „zerówki” i klasy III przygotowane przez panią Hannę Manerowską. Obydwa występy okrasiły dodatkowo kolędy śpiewane przez uczennice klasy VIII pod kierunkiem pani Elżbiety Żeglarskiej. Całą uroczystość zakończyły życzenia złożone wszystkim obecnym przez ks. Grzegorza Pszenicznego i dyrektora szkoły Dariusza Mellera.

• Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym

• Dnia 2 grudnia w SP w Pigży odbyły się Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym. Dominik Affelt i Igor Głatkowski zajęli I miejsce, Wiktoria Soszka i Amelia Wiśniewska II miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci. Chłopcy będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

• Mistrzostwa Gminy halowej piłki nożnej

• Dnia 29 listopada w SP w Brąchnowie odbyły się Mistrzostwa Gminy halowej piłki nożnej. Nasze uczennice dzielnie walczyły w turnieju i ostatecznie drużyna dziewcząt młodszych zajęła II miejsce a uczennice starsze III. Gratulujemy:)